Hakkımızda

Model of World, Hoşgeldiniz!

Kimiz ?

İletişim; kurum ve kuruluşların kitlelere ulaşmasındaki en büyük araçtır. Etkin iletişimi hizmetlerinin temel noktası sayan firmamız, şirketinizin imajını güçlendirmenin yanında markalaşmasını da sağlamayı amaçlamaktadır.

Firmamız, 2005 yılında kurulmuş çok yönlü bir etkinlik ajansıdır. Her türlü özel etkinliklerin planlama ve organizasyon süreçlerinde 360 derece hizmet veren firmamız, asla ödün verilmeyen müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak hedef kitlesine sunduğu üstün kalite anlayışı ile diğer tüm avantajlarını ön plana çıkararak en geniş kitlelerin tercih etmelerini sağlamaktadır. Yönetim ofisi İstanbul’da bulunan firmamız, genç, dinamik ve alanında deneyimli personeliyle, Tekstil, Gıda, İnşaat gibi çeşitli sektörlerindeki müşterilerine özel projelerle başarılı hizmetler vermektedir.

Firmamız, müşterilerini en iyi şekilde anlayıp, doğabilecek ihtiyaçlarını öngörerek çözümler geliştiren bir organizasyon ajansıdır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunarak, hedefle ulaşmada en temel yardımcı misyonunu üstlenir. Sonuç odaklı, etkin, garantili çözümler yaratan ve uygulayan bir ekipten oluşan firmamız ile şirketinizin; global bakış açısıyla büyük düşünenlerin yanında yer almasına hazır olun!

MODERN ORGANİZASYONLAR

İletişim kurum ve kuruluşların kitlelere ulaşmasındaki en büyük araçtır. Etkin iletişimi hizmetlerinin temel noktası sayan firmamız, şirketinizin imajını güçlendirmenin yanında markalaşmasını da sağlamayı amaçlamaktadır. Fuar, Organizasyon, Toplantı, Özel Davet, Kuruluş, Lansman & Açılış, Bayi Toplantıları, Kongre ve tüm kurumsal organizasyon hizmetlerini; alanında deneyimli personelinin liderliğinde müşterileriyle buluşturan firmamız, farklı hedef kitle segmentlerine ve iç görülerine hakim olarak çalışmaktadır.

Setrinur Weddingdress Shooting
Play Video
Bizden haberler

Son organizasyonumuz

Resmin üzerine tıklayıp videoyu izleyebilirsiniz.

Referanslarımız

Bioplex Gold - Hair Protein
Elis Şile Bezi
Levin Jewellery
Kuaforline
Mercek Baca
Mercek Danışmanlık
OnlinePersonel.net
Mesiad - Merter Sanayici ve İş Adamları Derneği
Shoes Time
Tuay Karaca
Tekbir Giyim
Bedrin - Genç Büyük Beden Giyim
Akkuşlar Forklift Parçaları